Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Kangoo 2006 года

Автомобиль: Renault Kangoo 2006 г.в., универсал, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 130000 км, двигатель - 1.5 turbo дизель
Автор: Николай Новак (Украина, Новая Одесса)   09.09.2012

Я відразу знав який автомобіль я хочу. Мені він сподобався відразу коли я перший раз на ньому проїхався. Придбав його недавно. Пригнавши його до дому масла в картері майже не було, а перед цим була норма. І почалося: 1. відремонтував турбіну; 2. потім - мотор; 3. через 1500 км після ремонту мотору знову полетіла турбіна, купив нову і з нею теж проблеми. Розхід палива до покупки нової турбіни по шосе був до 4.5л., по місту - 5 - 5.5л.

Плюсы автомобиля: Дуже зручний автомобіль.

Минусы автомобиля: недоліків не бачу.

Совет покупателю: зверніть увагу на двигун і на кузов.

Yura_N

Вот Вы говорите: "недоліків на бачу"'. а как же тогда поломки двух турбин і двигла?

Roman-cherneckij

недоліків не бачу: "Пригнавши його до дому масла в картері майже не було, а перед цим була норма. І почалося: 1. відремонтував турбіну; 2. потім - мотор; 3. через 1500 км після ремонту мотору знову полетіла турбіна, купив нову і з нею теж проблеми" а це що?

petrucci

недоліків не бачу-это сарказм!

Тест-драйв Renault Kangoo: Почти универсал
Почти универсал

«Обычный легковой автомобиль с большим багажником» – так, ну или примерно так говорят рекламные слоганы и менеджеры автосалонов, предлагая покупателям пассажирские версии маленьких коммерческих автомобилей-«каблучков». «Газета.Ru» решила проверить это утверждение, взяв на тест-драйв обновленный Renault Kangoo.

Продажа б/у Kangoo

Renault Kangoo 2012 Renault Kangoo 8.300$ 2012 190.000 км